Центр надання адміністративних послуг

Про внесення змін в додатки до рішення ХІІІ сесії 7 скликання від 28 липня 2020 року № 6 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради»

Рішення "Про внесення змін в додатки  до рішення ХІІІ сесії 7 скликання від 28 липня 2020 року № 6 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради»"

17:58 01.04.2021

Про організацію роботи з інформування й залучення населення та застосування гендерноорієнтовного підходу при створенні належного ЦНАП Снігурівської міської ради

16:22 22.12.2020

Рішення сесії Снігурівської міської ради №4 «Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради»

18:00 28.07.2020

Рішення сесії Снігурівської міської ради №24 «Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради на 2020 – 2022 роки»

18:00 26.05.2020

Рішення сесії Снігурівської міської ради №21 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Снігурівської міської ради та затвердження Положення про нього»

18:00 26.05.2020