Бюджет

Інформація про бюджет по головному розпоряднику коштів міського бюджету – Служби у справах дітей Снігурівської міської ради за 2021 рік

Служба у справах дітей Снігурівської міської ради - головний розпорядник коштів міського бюджету. Забезпечує реалізацію на території Снігурівської міської територіальної громади державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень, захист прав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

15:43 11.02.2022

Інформація про бюджет по головному розпоряднику коштів бюджету- фінансовому відділу міської ради за 2021 рік.

Фінансовий відділ міської ради -головний розпорядник коштів бюджету міської територіальної громади. Мета діяльності –керівництво і управління у сфері фінансів, що передбачає  якісне управління бюджетним процесом, спрямоване на гарантоване виконання дохідної частини  бюджету міської територіальної громади  та збалансоване виконання видаткової частини  бюджету міської територіальної громади.

16:43 10.02.2022