Щиро дякуємо!

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу.  Ось і сьогодні педагогічний колектив, адміністрація, батьки та учні Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 висловлюють щиру подяку постійному нашому спонсору Сергіюку Олегу Івановичу за безкорисну допомогу – овочі для харчування учнів.

15:47 06.09.2021

Магічна хімія

Природничі науки – це науки для розумних, допитливих та креативних, а завдання кожного вчителя, який сьогодні працює у школі – це забезпечити високу якість освіти шляхом впровадження нових методів, технологій, методичного забезпечення, формування в учнів інтересу до предмету та підсилення підготовки їх до занять. Позакласні тематичні заходи є невід’ємною складовою освітнього процесу.

13:35 18.02.2021

Виконання Програми військово-патріотичного виховання населення щодо проведених заходів у закладах загальної середньої освіти Снігурівської міської ради

Виконання Програми військово-патріотичного виховання населення щодо  проведених заходів у закладах загальної середньої освіти Снігурівської міської ради

16:40 15.02.2021