Про відзначення у 2021 році в Миколаївській області Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан»

Дата: 17.02.2021 09:46

Протягом 12-16 січня  2021 року в закладах освіти проведені такі заходи:

1.Виховні години: «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять»,«Афганістан болить в моїй душі» , «Ми пам'ятаємо біль Афганістану» , «Ми будемо довго пам'ятати і Вам забути не дамо» ,  «Забули б люди назавжди всі війни, але Героїв не забути нам»,   «Їх долі, обпалені війною».

2. Уроки патріотизму «Крізь пекло афганської війни», «Герої для нас як приклад».

3.Перегляд художніх та документальних фільмів про історичні події в Афганістані, “Хроніка війни в Афганістані 1979-1989”, відеоролику «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять.

4.Тематичні виставки в шкільних бібліотеках «Біль і пам’ять», «Їх покликав Афган», «Чорна тінь Афганістану».

5. Екскурсія  до музею «Животоки»  (відділ «Афган, прописаний у серці»).

6. Круглий стіл «Час і досі не загоїв рану», «Афганістан. Знати і пам’ятати».

7.Зустрічі з учасниками бойових дій в Афганістані.

8.Години скорботи  «Поєднані Афганом», «Вони виконували інтернаціональний обовязок», «Час ніколи не загоїть рану – цей одвічний біль Афганістану».

9.Створення колажу “Афганістан болить в моїй душі …”, «Афганістан – біль і пам’ять».

10.Випуск газети «Подвиг і біль Афганістану».

11.Віртуальна мандрівка «Сторінками історії. 32-річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан» .

12.Онлайн-спілкування «Афганістан. Знати і пам’ятати».

13.Засідання лекційного клубу «Причини та передумови Афганської війни»

Інформація про проведення вищезазначених заходів розміщена на офіційних сайтах закладів освіти Снігурівської міської ради та  в Facebook-групах шкіл.