Педагоги Снігурівської ОТГ ділились досвідом у онлайн-студії «Знайомтесь: мої професійні надбання»

Дата: 03.02.2022 16:45

Цьогоріч вдруге стартувала онлайн-студія «Знайомтесь: мої професійні надбання…», де педпрацівники закладів освіти Снігурівської міської ради протягом лютого та березня матимуть змогу ознайомитися з досвідом роботи педагогів, які атестуються у поточному навчальному році. Традиційно вона проходитиме у дистанційному форматі з використанням платформи Zoom за двома локаціями.

02 лютого 2022 року у першій частині онлайн-студії власними наробками щодо реалізації Концепції «Нова українська школа», сучасними підходами в організації освітнього процесу поділились досвідчені вчителі початкових класів, спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, які мають звання «вчитель-методист», ГУБСЬКА Любов Петрівна (Снігурівська філія І ступеня №2 Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст.) та ХМЕЛИК Надія Василівна (Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ст.), яка до того ж багато років є очільником професійної спільноти вчителі початкових класів.

Під час другої частини – вчителі української мови та літератури, спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії,  СНЄГОВА Ірина Василівна (Павлівський НВК) та ЮРЧУК Олена Олексіївна (Галаганівський НВК) презентували колегам власний досвід роботи, поділившись методами, формами, технологіями та уподобаннями.

Сподіваємося, що розпочаті зустрічі дадуть змогу педагогам, які атестуються, продемонструвати власні професійні надбання, що сприятиме професійному зростанню педагогічного загалу.