Цивільний захист

Симптоми отруєння зарином

Симптоми отруєння залежать від кількості отриманої дози зарину, швидкість дії  від того, яким чином ця хімічна зброя потрапила до організму

13:39 29.06.2023

Небезпеки радіаційних аварій

При радіаційній аварії на ядерних установках може відбуватись викид у навколишнє природне середовище радіоактивних речовин та, у тому числі,  значних кількостей радіоактивних ізотопів йоду (I 131-135). Для того, щоб зменшити або відвернути радіаційне опромінення щитоподібної залози при таких аваріях, Міністерство охорони здоров’я рекомендує дотримуватися норм Регламенту щодо проведення йодної профілактики у разі виникнення радіаційної аварії (наказ МОЗ №408 від 09.03.2021).

13:37 29.06.2023

Російські окупанти в містах, де важко прорвати оборону, можуть використовувати хімічну зброю з нервовою паралітичною дією - зарин. Що це за речовина, як уберегтися від хімічної зброї.

російським військовим почали видавати антидоти від такої хімічної речовини як зарин. Розбираємося, що це за речовина, як її розпізнати, та як діяти у випадку отруєння зарином.

13:29 29.06.2023

Не їжте рибу, яку викинуло на берег!

Масовий мор риби, який стався через підрив Каховської ГЕС, загрожує Україні спалахом небезпечного захворювання, яке не відразу можна розпізнати.

14:44 14.06.2023

Розпорядження начальника Снігурівської міської військової адміністрації від 13 березня 2023 року №29 "Про заборону купання людей на водних об'єктах, що розташовані на території Снігурівської міської територіальної громади у 2023 році"

15:09 23.05.2023