Інвестиційний паспорт громади

Фото без описуФото без опису

У січні 2023 року було відновлено Василівський міст через річку Інгулець, який був підірваний росіянами перед звільненням Снігурівщини.

Фото без опису

Відновлено міст через Центральний магістральний канал біля мікрорайону Лісорозплідник м.Снігурівка.

Фото без опису

Також у січні 2023 року було облаштовано об'їзд зруйнованого мосту через магістральний канал. Снігурівська військова адміністрація разом із обласним керівництвом продовжують працювати над відновленням доріг та мостових переходів на Снігурівщині.

Наразі тривають роботи з відновлення Нововасилівського мосту.

Фото без опису

8 лютого на баланс КП "Благоустрій" було передано 2 сучасні німецькі автобуси, що придбані без залучення бюджетних коштів, а за рахунок 2-х підприємств: Групи компаній "Агроф'южн" та ТОВ "КІВ-ТРАНС".

Це комфортабельний транспорт на 37 посадкових місць та з урахуванням усіх потреб для людей з інвалідністю. Автобуси рухатимуться по місту відповідно до розробленого раніше графіку та маршруту.