Міський голова з робочим візитом відвідав заклад дошкільної освіти та сільський клуб

Дата: 08.05.2020 16:27

8 травня 2020 року Снігурівський міський голова Леонід Голобля здійснив робочу поїздку до Новопавлівського та Павло-Мар’янівки, де поспілкувався із керівниками закладів освіти та культури.

Так, у с. Новопавлівське голова громади відвідав сільський клуб. Під час зустрічі Леонід Голобля оглянув приміщення закладу, поцікавився проблемами, які на сьогодні хвилюють мешканців Кобзарцівського старостинського округу, поспілкувався з працівниками клубу стосовно планів їхньої діяльності після пом’якшення карантинних заходів.

У Павло-Мар’янівці міський голова провів зустріч з директором закладу дошкільної освіти Наталією Шадурою та очолюваним нею колективом. Також Леонід Голобля оглянув приміщення дитсадку. ЗДО в населеному пункті готове прийняти своїх вихованців, як тільки з’явиться така можливість. Поки ж заклад продовжує працювати в умовах карантину, працівники прибирають прилеглу територію, оновлюють дидактичний матеріал та наводять лад на дитмайданчику.