В Афанасіївці поклали квіти до пам’ятника з нагоди Дня пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2020 12:20

8 травня 2020 року на території Афанасіївського старостинського округу в с. Афанасіївка до пам’ятника загиблим воїнам та с. Юр’ївка до стели загиблим воїнам поклали квіти в.о.старости Афанасіївського старостинського округу Хомко В.Ю., депутати Снігурівської  міської  ради  Лошак О.В., Ковальок О.С., голови ветеранських організацій Шапір Н.І,  Нестерук С.М. та  працівник культури Афанасіївського старостинського  округу Гей Т.А. з нагоди 75 років Великої Перемоги.

Фото без описуФото без опису

Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.