До 75-ї річниці Перемоги

Дата: 08.05.2020 08:33

75 років, як відгриміли салюти на честь Перемоги. Роки війни давно відійшли в історію. Посивіли ветерани, виросли їх діти, онуки, підростають правнуки. Все менше поруч із нами залишається людей, які пройшли вогняними шляхами Другої Світової.

Та ми завжди будемо пам?ятати, що цей світлий день і щастя жити ціною своєї юності і навіть ціною життя подарували нам сивочолі, шановні наші ветерани… Тож, згадаємо тих, хто, на щастя, ще поряд із нами та побажаємо їм доброго здоров?я!

Мацюта Віктор Михайлович (м. Снігурівка)

Народився 13.03.1925 р. Був в діючій армії з травня 1944 р. по травень 1945 р. в складі 305-ої гвардійської стрілкової армії, а потім – у складі 108-ої гвардійської стрілкової дивізії. Старший сержант. Нагороджений Орденом Вітчизняної війни та медаллю «За перемогу над Німеччиною».

Середа Григорій Корнійович (м. Снігурівка)

Народився 06.09.1923 р. Був у діючій армії з жовтня 1941 по серпень 1942 р. Сержант, кулеметник. Нагороджений Орденом Вітчизняної війни та медаллю «За перемогу над Німеччиною».

Подубієнко Олександра Григорівна (с. Центральне)

Народилася 02.07.1927 р.. В діючій армії знаходилась з червня 1944 р. по травень 1945 р.. Медсестра. Нагороджена Орденом Вітчизняної війни та медаллю «За перемогу над Німеччиною».

Русінко Микола Пилипович (с. Новософіївка)

Народився 06.02.1927 р. Перебував в діючій армії з березня по серпень 1944 р. Брав участь у партизанському русі. Нагороджений Орденом Вітчизняної війни та медаллю «За перемогу над Німеччиною».