Будні комунальників: як Снігурівка готується до Дня Перемоги

Дата: 07.05.2020 11:00

Снігурівка, не зважаючи на те, що масові заходи у зв’язку із карантином скасовані, активно готується до святкування 75-ї річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Працівники комунального підприємства проводять роботи з благоустрою пам’ятників, які знаходяться на території міста.

Нещодавно комунальне підприємство привело в порядок монумент Березнегувато-Снігурівській наступальній операції.

Роботи по благоустрою проводились біля Меморіалу загиблим воїнам-снігурівчанам в мікрорайоні «Сонячний», біля пам’ятнику Невідомому солдату на кладовищі та стели в мікрорайоні «Птахофабрика». Днями наші працівники навели лад біля пам’ятника Іди Лауди.

«Все буде охайно, святково, як і має бути на День Перемоги.  І карантин – не перешкода моральному обов’язку кожного з нас. Так, масові заходи не дозволено, цьогоріч не буде традиційного параду та мітингів. Але снігурівчани зможуть покласти квіти, вшанувати тих, хто віддав життя заради того, що ми сьогодні можемо насолоджуватись життям, виховувати дітей та берегти пам’ять про наших земляків, які захищали нашу Батьківщину від ворога. Тому не забуваймо про славетний подвиг наших ветеранів!», – відзначила керівник КП «Снігурівський благоустрій» Людмила Мамоненко.