Привітали ветерана

Дата: 07.05.2020 10:28

Сьогодні, 7 травня, напередодні Дня Перемоги, Снігурівський міський голова Л.М.Голобля, голова Снігурівської РДА І.О.Зубрицький, голова райради Т.А.Мезіна та голова районної організації ветеранів А.М.Кармазін завітали до ветерана Другої світової війни, учасника бойових дій Середи Григорія Корнійовича.

Фото без опису

З побажаннями міцного здоров’я, благополуччя, миру та достатку, представники влади привітали Григорія Корнійовича з наступаючим святом Перемоги у Другій світовій війні, вручили квіти та подарунок.

“З кожним роком свідків тієї війни стає все менше, потрібно пам’ятати славетний подвиг наших ветеранів! Наша увага – це найменше, чим ми можемо їм віддячити за можливість жити сьогодні в незалежній, вільній країні. Від імені усіх земляків-снігурівчан, хочу низько вклонитися і сказати Вам, Григорію Корнійовичу, величезне ДЯКУЮ за Ваш подвиг!”, – відзначив міський голова Леонід Голобля.