Комунальники підготували пам’ятник Березнегувато-Снігурівській наступальній операції до святкування Дня Перемоги

Дата: 02.05.2020 10:05

В м. Снігурівка напередодні Дня Перемоги традиційно приводять у порядок монумент “Березнегувато-Снігурівській наступальній операції”, який знаходиться на площі біля залізничного вокзалу.

Так, працівники комунального підприємства “Снігурівський благоустрій” додали свіжих кольорів композиції пам’ятного комплексу одного з найупізнаваніших символів Другої Світової війни – танку Т-34.

“День Перемоги – одне з найважливіших та найголовніших свят для нас усіх. Не зважаючи на сьогоднішню ситуацію, пов’язану з карантинними обмеженнями, ми традиційно готуємось до свята. Адже снігурівчани шанують ветеранів, пам’ятають про тих, хто так і не повернувся з тієї війни, і 9 травня наші земляки все ж прийдуть покласти квіти до танку, віддавши шану визволителям рідного міста, згадавши їх хвилиною мовчання. Тому все має бути гарно, прибрано і святково”, – відзначили в КП.