Привітали ювіляра

Дата: 01.05.2020 13:08

Сьогодні, 1 травня, свій 80-й день народження святкує Дмитро Дем’янович Голокоз, акомпаніатор Юріївського сільського клубу, ветеран праці, засновник народного хору.

Фото без опису

У цей святковий день зі словами привітань до іменинника завітали міський голова Леонід Голобля, представники міської ради, староста округу Василь Хомко та районний депутат Михайло Оковитий.

Фото без опису

За багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у примноження духовних цінностей і розвитку культури українського народу Дмитру Дем’яновичу вручили Грамоту міської ради та подарунки.

Фото без опису

В знак подяки ювіляр, як у найкращі свої роки, зіграв для гостей запальну мелодію, подарувавши усім чудовий настрій.