Будні КП “Снігурівський комунальник”

Дата: 30.04.2020 16:56

Протягом квітня 2020 року працівниками комунального підприємства “Снігурівський комунальник” проводилася робота у населених пунктах Снігурівської об’єднаної територіальної громади.

Фото без опису

Так, було виконано поточний ремонт магістральної труби водомережі у с. Павлівка, що покращить стан водопостачання на території старостинського округу.

Також у с. Першотравневе було введено в експлуатацію водонапірну башту, що дало змогу покращити водопостачання в селі.

“Мережі зношені, водонапірні башти також мають свій строк експлуатації. Взагалі, проблеми наших сіл мало чим відрізняються від інших населених пунктів Півдня України. Тому водопостачання залишається одним з найважливіших питань для населення нашої громади. Нами продовжується робота у даному напрямку”, – відзначив керівник КП Георгій Мамоненко.