В Снігурівці обговорили питання водопостачання

Дата: 22.04.2020 16:25

Фото без опису

22 квітня 2020 року в м. Снігурівка пройшла нарада під головуванням Снігурівського міського голови Леоніда Голоблі за участю виконуючих обов’язки старост та працівників комунальних підприємств по старостинським округам об’єднаної територіальної громади.

Серед головних питань на порядку денному був стан водопостачання по сільським населеним пунктам Снігурівської ОТГ. Присутні обговорили ситуацію стосовно сплати за користування послугами водопостачання. Враховуючи настання літнього сезону, учасники наради підняли питання щодо сплати за користування водою під час поливу земельних ділянок у випадку відсутності лічильника у абонента.

Леонід Голобля наголосив на важливості активізації роботи у даному напрямку, так як своєчасна оплата за надані комунальним підприємством послуги є обов’язковою для всіх користувачів та являється основою у наповненні бюджету та подальшій ефективній діяльності комунального господарства усієї територіальної громади.