Дата: 21.04.2020 11:26

Снігурівська міська рада повідомляє про початок процедури стратегічної екологічної оцінки до документу державного планування «Генеральний план м. Снігурівка з планом зонування території у масштабі генерального плану».

Відповідно до п. 5 ст. 10 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки встановлюється замовником і не може становити менш як 15 днів з дня її оприлюднення.

Пропозиції та зауваження від громадськості приймаються Снігурівською міською радою з 21.04.2020 по 06.05.2020 року включно до 24.00 години в письмовій формі за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124  або  на ел. пошту: rada-sng@ukr.net

Заява СЕО Снігурівка