До Міжнародного дня музеїв

Дата: 18.05.2020 11:59

18 травня – Міжнародний день музеїв,  з’явився в календарі в 1977 році. Девіз свята: Музеї – важливий засіб культурного обміну, збагачення культур і розвитку взаєморозуміння, співробітництва й миру між народами. Із 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.

Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Збираючи та зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу.

У нашого міста, сіл району свої біографії, своя історія – частинки славного літопису України. Все це відображено в експозиціях у Снігурівському історико-краєзнавчому музеї. Наші відвідувачі переконуються, що зібрані речі далекої давнини є не лише оберегом національної самобутності рідного краю, а й утверджують своє право на існування в новітню добу.

Здійсніть віртуальну подорож до краєзнавчого музею!