Працівники старостинських округів продовжують акцію «Чисте довкілля» на території Снігурівської ОТГ

Дата: 13.04.2020 13:00

На  території  Афанасіївського, Василівського, Першотравневого та Нововасилівського  старостинських округів   проводяться  заходи  по благоустрою населених пунктів.

Так, в с. Афанасіївка та с. Юріївка приведені до належного естетичного стану узбіччя доріг, зупинки громадського транспорту, кладовища та пам’ятники. Також була пофарбована стела на в’їзді у старостинський округ. В с. Василівка прибрали кладовище, побілили дерева та бордюри. В Трудолюбівці також прибрали на кладовищі та побілили паркан біля церкви. В с. Єлизаветівка підфарбували пам’ятник воїнам-односельчанам та прибирали сміття на території села.

«Генеральні прибирання» до Великодніх свят продовжуються!