11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

Дата: 11.04.2020 08:00

Шановні жителі Снігурівської ОТГ!

Цей день для тисяч людей є справжнім днем Перемоги, адже саме цього дня тисячі в’язнів фашистських концтаборів були визволені з нацистського пекла. В цей день весь світ віддає данину скорботної пам’яті жертвам нацизму, які загинули в фашистських концтаборах.

Фото без опису

Наш праведний обов’язок – пам’ятати про борців антифашистського опору задля збереження історичної пам’яті про трагічні події Другої світової війни, що забрала життя мільйонів людей, загиблих у нацистських концтаборах, гетто та місцях примусового утримування.

Згадуючи про полеглих, ми повинні дбати про тих, хто у нацистському рабстві переміг смерть, повернувся додому і розбудовував країну заради прийдешніх поколінь. Сьогодні – святий обов’язок держави і кожного з нас забезпечити гідні умови життя тим, хто пережив ті жахливі роки.

Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, і щиро зичимо міцного здоров’я, благополуччя, душевного тепла та добробуту, висловлюємо повагу старшому поколінню, на долю якого випали неймовірні муки і страждання.

З повагою, міський голова Леонід Голобля