Снігурівський міський голова вшанував пам’ять жертв концтаборів

Дата: 11.04.2020 13:07

Фото без опису

Щороку 11 квітня увесь світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів нацистських таборів. Ця дата була встановлена в пам?ять про інтернаціональне повстання в’язнів концентраційного табору Бухенвальд, що відбулося  у 1945 році.

Міський голова Леонід Голобля поклав квіти до пам’ятника в’язням фашистських концтаборів у м. Снігурівка. Голова громади вшанував світлу пам’ять жертв нацизму хвилиною мовчання.

Фото без опису

«У концтаборах в’язні проходили всі кола пекла і були приречені на мученицьку смерть. Тисячі патріотів України нацисти задушили газом, розстріляли, замучили в катівнях. Імена багатьох так і лишилися невідомими, а їх подвиги – безіменними», – відзначив Леонід Голобля.