В Снігурівці з’явилась оригінальна зупинка

Дата: 18.03.2020 14:38

Вчора, 17 березня, в м. Снігурівка по вул. Центральній з’явилася нова зупинка. Новий арт-об’єкт відразу привернув увагу снігурівчан своїм незвичним виглядом – зупинка виконана у вигляді величезної парасольки.

Фото без опису

Конструкцію встановили на зупинці “вул. Некрасова”. Тепер вона допоможе снігурівчанам сховатися від негоди під час очікування громадського транспорту. Згодом в Снігурівці мають з’явитися ще дві такі ж зупинки, їх планують встановити по вул. Суворова.

Снігурівська міська рада вкотре закликає мешканців та гостей міста шанобливо ставитися до комунального майна територіальної громади, берегти його та в жодному разі не псувати. Адже все, що робиться в нашій ОТГ, в першу чергу, робиться для людей!