Шановні ветерани, дорогі земляки!

Дата: 14.03.2020 08:00

У цей день ми згадуємо імена наших земляків і всіх тих, хто своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини наближали день звільнення Снігурівки від фашистської окупації. Висловлюю глибоку повагу усім, хто пройшов сувору школу війни. Низький уклін і щира вдячність тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом мужності, самовідданості та любові до нашої країни. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про живих ветеранів.

Бажаю кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

З днем визволення, шановні земляки!

Міський голова Л.ГОЛОБЛЯ