Снігурівчани зайняли ІІ місце на обласному конкурсі вокальних ансамблів

Дата: 12.03.2020 08:05

11 березня на базі музичної школи ім.Римського-Корсакова у м.Миколаїв відбувся обласний конкурс вокальних ансамблів серед учнівських колективів мистецьких шкіл. Учні Снігурівської дитячої школи мистецтв також приймали участь і зайняли почесне ІІ місце.

Фото без опису

Відділ культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради дякує ілюстратору Діані Літвіновій, керівнику ансамблю Анні Пітель та концертмейстеру Віталію Ткачуку за гарний виступ.

Фото без опису

«Окремо дякуємо міському голові Леоніду Голоблі та керівнику комунального підприємства “Снігурівський благоустрій” Людмилі Мамоненко допомогу в організації поздки», – значиться в повідомленні.