Снігурівчанок до 8 Березня привітали шоу-програмою та нагородили грамотами

Дата: 09.03.2020 08:10

6 березня 2020 року в Снігурівському будинку культури відбулась яскрава шоу-програма «Чого хочуть жінки». Під час заходу з нагоди Міжнародного жіночого дня снігурівчанок нагородили почесними грамотами та привітали естрадними номерами.

Так, свої нагороди отримали лікар-педіатр Галина Решетняк, викладач Снігурівської дитячої школи мистецтв Оксана Філоненко, секретар керівника КП «Снігурівський комунальник» Валентина Шаповалова, активна учасниця вокального тріо «Акорд» Снігурівського БК Наталія Старкова, керівник народного танцювального колективу «Джерело» Снігурівського БК Катерина Жадан, викладач Снігурівської дитячої школи мистецтв Ольга Кравець, директор Снігурівського закладу  дошкільної освіти  № 3 (ясла-садок) Ірина Тімуш, колишній працівник Калинівського сільського клубу Людмила Грицевич, завідуюча Тамаринським сільським будинком культури Олена Кутняк, завідуюча Першотравневим сільським будинком культури, Людмила Нагорна, бібліотекар Галаганівської сільської бібліотеки – філії Снігурівської  ЦБС Наталія Гнатишина, директор Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г.Шевченко Наталія Пастухова, завідуюча Новопавлівським сільським клубом Тетяна Коновалюк, директор Афанасіївського  закладу  дошкільної освіти (ясла-садок) Світлана Здражевська, спеціаліст І категорії Василівського старостинського округу Наталія Братченко, діловод Павлівського старостинського округу Ірина Копаєва.

У залі не було жодного вільного місця. Глядачі мали змогу переглянути міні-виставу «Дівоча вечірка» у імпровізованому караоке-барі, під час якої 5 жінок-ведучих спілкувалися із жінками-гостями. А винуватці свята могли скуштувати цукерки із передбаченнями «Для жіночого щастя», залишити свій напис на «Дошці бажань» та навіть взяти участь у пісенному women-батлі.

Міський голова Леонід Голобля та представники районної влади тепло привітали чарівну половину Снігурівщини зі святом. До привітань приєдналися місцеві артисти. Свої запальні виступи продемонстрували народний танцювальний ансамбль «Джерело»,  ансамбль “Козацький передзвін”, головний редактор газети «Вісті Снігурівщини» Ігор Новіков,  пан-флейтист Ігор Карпенко та саксофоніст Олег Ясінецький, чарівні Тетяна Ясонова та Наталія Старкова, поціновувачі жіночої краси Микола Арсентьєв, Ігор Овчар та Віктор Матюхін, а також улюбленці усіх жінок Руслан Поночевський,  Олександр Гіщак та Василь Гринишак.