Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Весняні свята пройшли в ЗДО №2

Дата: 09.03.2020 08:20

4-6 березня вихователі ясельної, молодшої, середньої, старшої групи ЗДО №2 організували й провели з дітьми  цікаві  ранки до свята 8 березня. Зранку у дитячому садку відчувалася радісна й весняна атмосфера.

На святах звучали лагідні пісні про маму, слова вдячності і любові . У незвичайних та цікавих змаганнях брали участь не тільки діти, а й батьки.  Вихованці дивували дорослих своїми казковими перевтіленнями, а саме – дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. Свято 8 березня пройшло цікаво і незвично. А результатом свята стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків,  слова вдячності за організацію та проведення дитячих свят.