Дорогі жінки!

Дата: 08.03.2020 08:00

8 Березня – це свято ніжності, краси, хвилюючого очікування чогось нового і прекрасного. Воно приносить тепло перших променів весняного сонця та символізує життєдайне оновлення природи, вінцем якої є людина.

Шановні жінки – бабусі, матері, дружини, сестри, доньки, подруги! Виконуючи своє земне призначення, ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду. Саме ви оточуєте рідних любов’ю й увагою, даруєте їм спокій і щастя, підтримуєте добрим словом та надихаєте на подвиги.

Бажаємо вам комфорту та затишку в душі, емоцій і тепла у серці, оптимальності й мудрості в рішеннях, ініціативності й творчості в діях, здоров’я та краси в тілі, а також чистої всепоглинаючої любові Посміхайтеся частіше – ваші посмішки прикрашають світ і роблять його добрішим!

Міський голова Леонід Голобля