Вихованці кіностудії “Інгулець” посіли призові місця у обласному конкурсі “Барви надії”

Дата: 24.02.2020 09:19

Вихованці кіностудії “Інгулець” Аня Крісанова та Ольга Моісєєва разом із своїм керівником Володимиром Літвіновим 22 лютого захищали честь нашої громади на обласному конкурсі розмовного жанру “Барви Надії” у м. Миколаїв. Серед 80-ти учасників вони посіли призові місця у своїх вікових категоріях: 1 місце – Аня Крісанова, 2 місце – Володимир Літвінов, 3 місце – Ольга Моісєєва.

Фото без опису

Учасники Снігурівської команди висловлюють подяку Снігурівській міській раді за організацію поїздки у м. Миколаїв. Особлива подяка директору Будинку культури Сопельняк Любов Миколаївні та водію Кучерявенко Володимиру Миколайовичу.