На татамі снігурівчани

Дата: 24.02.2020 09:34

Фото без опису

В місті Миколаєві закінчилися обласні змагання з дзюдо серед юнаків та дівчат. На ці змагання була запрошена команда Снігурівської ДЮСШ. Вдало виступили вихованці Заслуженого тренера України С.Г. Зіньковського. Чемпіонами обласних змагань стали А. Зіньковська, А. Пантак, Н. Картюк, О. Лопатньова, Б. Лопатньов, Я. Лопатньов; на другу сходинку піднялися М. Зіньковський, К. Лаврухіна, О. Кравченко, Д. Гаврилюк, А. Гладиш, А. Тюпало, І. Віюк; бронзові призери – К. Семенова, Б. Кравченко, М. Сергеюк, В. Андрієвський, К. Гладиш, Б. Баньковський, В. Левицький, А. Резниченко.

Також  в  місті Миколаєві закінчився Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат де вихованці Заслуженого тренера України С.Г. Зіньковського знов показали свою майстерність і завоювали 7 медалей. Переможцями цих змагань стали М. Зіньковський, А. Берест, М. Сергеюк, А. Тюпало, Б. Баньковський, В. Андрієвський, М. Гаврилюк.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших високих спортивних досягнень.

Адміністрація Снігурівської ДЮСШ