Порядок денний постійної комісії

Дата: 21.02.2020 09:35

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку від 24 лютого 2020 року

Початок засідання: 14:00

Місце проведення: Снігурівська міська рада

• Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2020 рік.
  • Про затвердження Програми інформатизації Снігурівської міської ради на 2020-2022 роки.
  • Про затвердження заходів по виконанню Програми інформатизації Снігурівської міської ради на 2020 рік.
  • Про прийняття в комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради об’єкта “Амбулаторія первинної медико-санітарної допомоги (1-2 лікаря без житла) у селі Першотравневе Снігурівського району Миколаївської області” та мобільного діагностичного комплексу IDIS 7500.
  • Про надання дозволу комунальному підприємству “Снігурівський благоустрій” (код ЄДРПОУ: 36895662) на укладання договору фінансового лізингу та укладання відповідного договору.
  • Про погодження комунальному підприємству ”Снігурівський благоустрій” передачі на баланс та в господарське відання Акціонерному товариству ”Миколаївобленерго” ЗТП № 101, розташованої в селищі Ясна Поляна Снігурівського району Миколаївської області.
  • Про створення фінансового відділу Снігурівської міської ради та затвердження Положення про нього.
  • Про затвердження структури та чисельності апарату Снігурівської міської ради та її виконавчих органів.
  • Про затвердження в новій редакції Статуту комунального підприємства “Снігурівський комунальник”.
  • Про затвердження назви вулиці “Маресьєва”.