В м Снігурівка вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2020 10:00

Указом Президента України “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увінчення пам’яті Героїв Небесної Сотні” від 11 лютого 2015 року №69/2015 день 20 лютого встановлено в Україні як День Героїв Небесної Сотні.

Фото без опису

У рамках його відзначення у м. Снігурівка відбувся пам’ятний мітинг. У заході взяли участь керівництво Снігурівської ОТГ та влади району, представники державних установ, громадських організацій та мешканці міста.

Заупокійну літію за загиблими провів настоятель Храму Різдва Христового, активний учасник волонтерського руху отець Василь. Снігурівчани поклали квіти до Стели борцям за волю та незалежність Украни та вшанували полеглих у боях героїв хвилиною мовчання.

Безсмертні душі вбитих та закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть у народній пам’яті, бо герої не вмирають!