Матеріальна допомога для важкохворих дітей
Дата: 18.02.2020 09:45
Кількість переглядів: 336
На виконання листа Миколаївської обласної державної адміністрації від 12.02.2020 № 319/23-05-28/6-20 Снігурівська міська рада просить законних представників (батьків, опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів) важкохворих дітей, які потребують дороговартісного обстеження та лікування, звернутися до міської ради з документами (паспорт, ідентифікаційний номер платника податків законних представників дітей, свідоцтво про народження дитини та медичні довідки, які підтверджують хворобу).
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056581/46741433cdda200913766e5a24b654e1.jpeg)
« повернутися