Про скликання VІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання

Дата: 17.02.2020 10:00

Фото без опису

25 лютого 2020 року о 10:00 в приміщенні міської ради по вул. Жовтнева, 124 в м. Снігурівка відбудеться пленарне засідання VІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

• Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2020 рік.
  • Про затвердження Програми інформатизації Снігурівської міської ради на 2020-2022 роки.
  • Про затвердження заходів по виконанню Програми інформатизації Снігурівської міської ради на 2020 рік.
  • Про прийняття в комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради об’єкта “Амбулаторія первинної медико-санітарної допомоги (1-2 лікаря без житла) у селі Першотравневе Снігурівського району Миколаївської області” та мобільного діагностичного комплексу IDIS 7500.
  • Про прийняття проекту рішення “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади”.
  • Про прийняття проекту рішення “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади”.
  • Про надання дозволу комунальному підприємству “Снігурівський благоустрій” (код ЄДРПОУ: 36895662) на укладання договору фінансового лізингу та укладання відповідного договору.
  • Про погодження комунальному підприємству ”Снігурівський благоустрій” передачі на баланс та в господарське відання Акціонерному товариству ”Миколаївобленерго” ЗТП № 101, розташованої в селищі Ясна Поляна Снігурівського району Миколаївської області.
  • Про затвердження структури та чисельності апарату Снігурівської міської ради та її виконавчих органів.
  • Про створення фінансового відділу Снігурівської міської ради та затвердження Положення про нього.
  • Про затвердження в новій редакції Статуту комунального підприємства “Снігурівський комунальник”.
  • Про затвердження назви вулиці “Маресьєва”.

Земельні питання.

• Про внесення змін в рішення ХLІХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 20 травня 2019 року № 7 “Про надання дозволу Миколаївському обласному управлінню АТ “Ощадбанк” на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: Миколаївська обл., Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Центральна, 198″.
  • Про надання дозволу громадянці України Кравчук О.А. на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в межах Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області.
  • Про надання дозволу громадянину України Лавренчуку С.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах території Снігурівської міської ради  Миколаївської області.
  • Про надання дозволу громадянам України Гробовенко Л.А. та Матюшиній Н.А. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) по 1/2 частці кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по КСП “Комінтерн” Нововасилівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
  • Про надання дозволу громадянці України Гук Л.Д. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах території Снігурівської міської ради  Миколаївської області.
  • Про надання дозволу громадянину України Усенку Л.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах території Снігурівської міської ради  Миколаївської області.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянам України Єльчаніновій Л.І.,  Хижняку О.І. за адресою: вул. Братня, 19 м. Снігурівка, Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну  власність.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянці України Заєць Н.Т. за адресою: вул. Піщана, 1, с. Юр’ївка, Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки безоплатно у власність.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянину України Шапіру С.В. за адресою: вул. Садова, 12, с. Афанасіївка, Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки безоплатно у власність.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою громадянину України Оцерклевичу Г.Є. за адресою: вул. Ювілейна, 3, м.Снігурівка, Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки безоплатно у власність.