Снігурівчани поринули у “Світ кохання”

Дата: 15.02.2020 10:00

Надворі ще зима, але у серця вже постукала весна. Кохання не боїться холоду і розквітає будь-якої пори року… 14 лютого до дня закоханих у м. Снігурівка відбувся святковий концерт “Світ кохання”. У залі районного Будинку культури радо вітали усіх закоханих і тих, хто ще лише сподівається знайти своє кохання.

Фото без опису

Перед присутніми виступили місцеві виконавці Тетяна Ясонова, Олександр Гіщак, Катерина Жадан, Каріна Полівода, Надія Орлова, Наталія Старкова,  Марина Копилова, Олена Кореновська, Руслан Поночевський та Євгеній Заєць. Запальні танці та яскраві номери глядачам подарували народний танцювальний ансамбль «Джерело» та вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва, а також колектив Нововасилівського СБК.

Після концертної програми всі охочі мали змогу потанцювати під хіти святкової дискотеки.