15 лютого – річниця виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2020 08:00

Фото без опису

Сьогодні, 15 лютого, в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Також сьогодні – річниця виведення військ з Афганістану.

Поділяючи всю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, віддаючи данину поваги всім учасникам подібних подій, у цей день ми схиляємо голову перед всіма, перед живими і полеглими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра у різних країнах світу.

Бажаємо вам, дорогі воїни-інтернаціоналісти, вашим рідним і близьким миру, щастя, здоров’я та благополуччя! Спасибі Вам за мужність і героїзм, за високу громадську відповідальність!

Міський голова Леонід ГОЛОБЛЯ