Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

Проблему освітлення Юріївської ЗОШ – вирішено!

Дата: 05.02.2020 10:51

Довгий час гостро стояло питання щодо відновлення зовнішнього освітлення Юріївської школи. Нещодавно у Афанасіївської сільської ради з’явилась фінансова можливість для усунення цієї проблеми, але не було можливості реалізувати задумане. Снігурівський міський голова Голобля Л.М. був запрошений на новорічні свята, які проходили в приміщенні школи, де він особисто побачив проблему, яка потребувала негайного вирішення.

Слід зазначити, що після приєднання до Снігурівської ОТГ вирішення даного питання стало можливим – на допомогу прийшли працівники КП «Снігурівський благоустрій», яке забезпечене висококваліфікованими спеціалістами. Тож, на сьогоднішній день проблема з освітленням Юріївської школи – вирішена!

«Колектив навчального закладу та  наша громада висловлюють щиру подяку всім, хто був задіяний до вирішення проблемного питання. Дякуємо начальнику КП «Снігурівський благоустрій» Л.Мамоненко, а також бригаді спеціалістів у складі О.Кужильного та О.Джогана, які якісно виконали роботи по освітленню навчального закладу», – відзначив Афанасіївський староста Василь Хомко.