Шановні снігурівчани!

Дата: 22.01.2020 08:00

Фото без опису

22 січня  1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України.  Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. Політична доля не судила Україні Незалежності у 20-х роках минулого століття, але день підписання Акту злуки між представниками Української Народної  та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас  символом національної єдності, яке ми величаємо Днем Соборності та Свободи.

Щиро вітаю Вас, дорогі земляки, з цим великим національним святом від себе особисто та усіх депутатів Снігурівської міської ради! Бажаю нам усім  здорового прагматизму і щирої віри  для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної держави. Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв та їхні ідеали. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не перетворилася в ілюзію.

Зичу Вам щастя, добробуту та злагоди в родинах.

Міський голова Леонід ГОЛОБЛЯ