СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

Порядок денний постійної комісії

Дата: 20.01.2020 11:36
Кількість переглядів: 339

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

постійної комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики на 20.01.2020 року

Початок засідання: 09:00

місце проведення: Снігурівська міська рада

 1. Про затвердження плану роботи Снігурівської міської ради 7 скликання на 2020 рік.

 2. Про затвердження плану роботи постійних депутатських комісій Снігурівської міської ради 7 скликання на 2020 рік.

 3. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2020 рік.

 4. Про визнання такими, що втратили чинність, та зняття з контролю рішень сесій Снігурівської міської ради.

 5. Про затвердження Положення про юридичний відділ Снігурівської міської ради.

 6. Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради об’єкта “Амбулаторія первинної медико-санітарної допомоги (1-2 лікаря без житла) у селі Першотравневе Снігурівського району Миколаївської області” та мобільного діагностичного комплексу IDIS 7500.

 7. Про прийняття у комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради квартири,  розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова, 31, кв. 44.

 8. Про прийняття у комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради квартири,  розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова, 94, кв. 34.

 9. Про прийняття у комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради квартири,  розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова, 106, кв. 26.

 10. Про прийняття у комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради квартири,  розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. В’ячеслава Чорновола, 11, кв. 33.

 11. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації комунального підприємства “Водолій” Снігурівської міської ради.

 12. Про припинення шляхом ліквідації діяльності комунального підприємства “Заріччя” Снігурівської міської ради.

 13. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації комунального підприємства “Калинівське” Снігурівської міської ради.

 14. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації комунального підприємства “Первоцвіт” Снігурівської міської ради.

 15. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації комунального підприємства “Павлівське джерело” Снігурівської міської ради.

 16. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації комунального підприємства “Водограй” Снігурівської міської ради.

 17. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації комунального підприємства “Світанок” Снігурівської міської ради.

 18. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації Афанасіївської сільської виборчої комісії Снігурівського району Миколаївської області.

 19. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації Василівської сільської виборчої комісії Снігурівського району Миколаївської області.

 20. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації Кобзарцівської сільської виборчої комісії Снігурівського району Миколаївської області.

 21. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації Нововасилівської сільської виборчої комісії Снігурівського району Миколаївської області.

 22. Про припинення юридичної особи в результаті ліквідації Першотравневої сільської виборчої комісії Снігурівського району Миколаївської області.

 23. Про погодження передачі КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Снігурівської районної ради Миколаївської області в оренду закладів охорони здоров’я.

 24. Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України стосовно перегляду законопроекту “Про засади адміністративно-територіального устрою України”.

 25.   Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано