Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

В Калинівському будинку культури – нові вікна

Дата: 16.01.2020 10:00

Будинок культури – головний центр дозвілля місцевого населення с. Калинівка. Актова зала клубу налічує понад 200 місць і гостинно запрошує на різноманітні свята всіх охочих. Однак, будівля закладу досить довгий час потребувала заміни старих віконних конструкцій, тому для комфортного перебування жителів сільської ради у своєму культурному осередку було вирішено провести ремонт.

Днями в Калинівському будинку культури були здійснені ремонтні роботи по заміні старих вікон. Це стало можливим завдяки виділенню коштів із сільського бюджету Калинівської сільської ради.

Снігурівська міська рада провела перемовини з підрядником щодо надання якісних послуг по монтажу двох великих металопластикових вікон в приміщенні БК, всі роботи виконано згідно встановлених договором строків.