Різдвяна Коляда в "Журавлику"

Дата: 14.01.2020 11:46

Новорічні свята закінчуються, але не для вихованців центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Журавлик» Снігурівської міської ради. Сьогодні з різдвяною колядою до них завітали вихованці БТДЮ.

Фото без опису

Колядники виконували твори про народження Ісуса Христа, колядки, щедрівки, даруючи усім гарний настрій та позитивні емоції. Діти зичили працівникам центру та дітям здоров’я, щастя, достатку, миру й злагоди. Для того щоб наступний рік був урожайним і багатим,  хлопчики -колядники щедро засіяли господарів зерном .

Директор центру Уткіна О.В. висловила слова вдячності колядникам за збереження й підтримку різдвяних звичаїв та традицій нашого краю, душевне виконання пісень. А на знак вдячності колядники отримали від господарів фрукти, солодощі та гроші.