В Новокондаківському сільському клубі здійснено капітальний ремонт актової зали

Дата: 11.01.2020 11:49

Нещодавно у с. Новокондакове Снігурівського району завершився капітальний ремонт актового залу сільського клубу, який налічує 80 місць. Нагадаємо, що це стало можливим завдяки співфінансуванню зі сторони обласного бюджету у розмірі 90% та бюджету Нововасилівської сільської ради у розмірі 10% від вартості проекту.

Снігурівська міська рада посприяла в організації ремонтних робіт та провела перемовини по залученню підрядника, який погодився виконати ремонтні роботи у встановлений термін без додаткового корегування проектно-кошторисної документації.

Підрядник завершив ремонт актової зали наприкінці грудня 2019 року, тим самим зробивши своєрідний новорічний подарунок мешканцям громади, які тепер мають змогу проводити вільний час та активне дозвілля у охайному оновленому приміщенні. Тепер актова зала має набагато кращий вигляд, і місцеві мешканці вже сьогодні можуть оцінити це на власні очі.