До Снігурівської міської ради завітали колядники

Дата: 08.01.2020 11:53

Сьогодні вранці, 8 січня, до Снігурівської міської ради з Різдвяними піснями та віршами завітали колядники, де їх гостинно зустріли працівники міської ради.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Святкова коляда підняла настрій державних службовців, які з величезною цікавістю слухали її у виконанні дітлахів-вихованців Снігурівського будинку творчості дітей та юнацтва. Колядники побажали здоров’я, миру, добра та благополуччя у Новому 2020-му році, а працівники міськради, в свою чергу, не залишили гостей з порожніми руками, радо наповнивши різдвяний мішечок дітлахів.

Міська рада дуже вдячна організаторам та виконавцям дійства, які не забувають традиції нашого народу та створюють своїм талантом та щирістю святковий настрій оточуючим.