ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

Дата: 08.01.2020 10:00

КП «Снігурівський благоустрій» повідомляє, що рішенням виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 28.12.2019 року № 160 «Про встановлення  КП «Снігурівський  благоустрій» тарифу на послугу з поводження з твердими  побутовими відходами» було затверджено та встановлено такі тарифи, які набирають чинності з 01 січня 2020 року:

– 148,80 грн./м³ для населення та підприємств, що обслуговуються трактором МТЗ 82.1;

– 149,00  грн./м³ для населення та підприємств, що обслуговуються контейнерною системою автомобілем ВЛІВ Супер міні Б 9-8.

Враховуючи розміри тарифу, встановленого пунктом 2 вищезазначеного рішення, фактична вартість надання послуг з вивезення твердих побутових відходів комунальним підприємством “Снігурівський благоустрій” у м. Снігурівка з 01 січня 2020 року становитиме:

– 16,00 грн. на місяць на 1 проживаючу особу у багатоквартирному житловому будинку;

– 18,00 грн. на місяць за 1 проживаючу особу у індивідуальному (садибному) житловому будинку.

Про встановлення КП Снігурівський благоустрій тарифу на послугу з поводження з твердими побутовими відходами