Шанування кращих спортсменів Снігурівської ДЮСШ

Дата: 03.01.2020 12:35

Вже стало доброю традицією в Снігурівській ДЮСШ в кінці року шанувати кращих спортсменів, які прославляють нашу Снігурівщину на змаганнях різного рангу – від районних до Світових. 2019 рік був багатий на спортивні досягнення. Майстер спорту України з дзюдо Анастасія Антіпіна стала неодноразовим призером Кубка Європи, призером Чемпіонату Європи по студентам, неодноразовим Чемпіоном Чемпіонатів України.

Фото без опису

Спортсменів, які досягли спортивних результатів з дзюдо, шахів, легкої атлетики, футболу тепло вітали директор ДЮСШ, Заслужений тренер України Сергій ЗІНЬКОВСЬКИЙ, Майстер Спорту України Анастасія АНТІПІНА, яка стала кращою спортсменкою Снігурівки і була нагороджена цінним подарунком. Солодкі подарунки отримали  кращі вихованці усіх відділень ДЮСШ.

Фото без опису

Після привітань спортсменів відбулась святкова новорічна, концертна програма для дітей міста.

Фото без опису

Адміністрація ДЮСШ, батьки, діти щиро вдячні голові батьківського комітету Олені ТКАЧЕНКО за цікаве проведення новорічного свята нашим дітям.

Фото без опису

Свято відбулось за підтримки депутата обласної ради Степана АВРАМА та депутата міської ради Олега СЕРГЕЮКА.

Адміністрація Снігурівської ДЮСШ