В Снігурівській міській раді – нові кадрові призначення

Дата: 03.01.2020 15:40

ВАРАКСА Наталія Миколаївна призначена на посаду начальника відділу освіти Снігурівської міської ради.

Фото без опису

Наталія Миколаївна народилася 09 квітня 1978 року в с. Червона Долина Снігурвського району на Миколаївщині. У 1999 році закінчила Херсонський Державний Університет за спеціальністю «початкове навчання». З 1999 року розпочала трудову діяльність в галузі освіти вчителем початкових класів, працювала методистом Станції юних техніків. З 2009 року – головний спеціаліст відділу освіти Снігурівської РДА.

*   *   *

БУРБЕЛА Ігор Андрійович призначений на посаду начальника відділу культури, молоді та спорту Снігурівської міської ради.

Фото без опису

Ігор Андрійович народився 20 вересня 1981 року в с. Новокондакове Снігурівського району на Миколаївщині. В 2004 році закінчив Відкритий Національний Університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «правознавство». З 2003 року розпочав трудову діяльність в Снігурівському районному суді Миколаївської області на посаді помічника судді, пропрацював 15 років. З 2018 року – головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Снігурівської РДА.

Бажаємо успіхів у роботі на благо нашої територіальної громади!