Порядок денний постійної комісії

Дата: 19.05.2020 14:23

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку від 22 травня 2020 року

Початок засідання:  о 10.00 годині

Місце проведення: Снігурівська міська рада

1. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2020 рік

2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету Снігурівської міської ради  за 2019 рік.

3. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Афанасіївської сільської ради за 2019 рік.

4. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Василівської сільської ради за 2019 рік.

5. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Калинівської сільської ради за 2019 рік.

6. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Кобзарцівської сільської ради за 2019 рік.

7. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Нововасилівської сільської ради за 2019 рік.

8. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Павлівської сільської ради за 2019 рік.

9. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Першотравневої сільської ради за 2019 рік.

10. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Тамаринської сільської ради за 2019 рік.

11. Про безоплатне прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради в комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради нежитлової будівлі аптеки № 84, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 97.

12. Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради бюджетних установ, закладів освіти та майна.

13. Про прийняття у  комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради з комунальної власності Нововасилівської територіальної громади в особі Нововасилівської сільської ради квартири, що розташована за адресою: с. Нововасилівка, вул. Молодіжна, 4, кв. 8.

14. Про затвердження Положення про сектор економічного розвитку, інвестицій та торгівлі.