Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

В Афанасіївці та Тамариному зустрічали Новий рік

Дата: 31.12.2019 16:08

Снігурівський міський голова Леонід Голобля привітав мешканців сіл Афанасіївка та Юр’ївка, які були присутні на святковому новорічному концерті, організованому учасниками сільського центру дозвілля за сприяння в.о. старости Афанаіївського старостинського округу Хомка Василя Юрійовича та депутата міської ради Лошака Олександра Васильовича. У теплій та дружній атмосфері учасники заходу подарували один одному гарний настрій і позитивні емоції, побажали в Новому році кожному міцного здоров’я, добрих справ, злагоди та процвітання рідного краю.

Цього ж дня міський голова завітав на святкування Нового року до села Тамарине, де разом з в.о. старости Березою Іриною Петрівною та місцевими аматорськими колективами привітав зі святом мешканців сіл Тамарине та Безіменне.