Міськрада організувала поїздку для дітей пільгових категорій до театру

Дата: 20.12.2019 09:13

На виконання  розпорядження голови Миколаївської ОДА від 18.10.2019 №475-р «Про заходи щодо проведення Дня Святого Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей в Миколаївській області» 19 грудня 2019 року Снігурівська міська рада організувала поїздку 10 дітей пільгових категорій до Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії.

Фото без опису

За сприянням міського голови Леоніда Голоблі комунальним підприємством «Снігурівський благоустрій» було виділено автобус, який доставив дітей до м. Миколаїв та в зворотньому напрямку до м. Снігурівка.

Святково прикрашений вестибюль театру зустрів дітей новорічною ялинкою. На початку вистави Святий Миколай привітав малечу зі святом, потім діти із захопленням переглянули виставу «Морозко», поринувши в чарівний світ зимової казки.

Кожна дитина після вистави отримала солодкі новорічні подарунки від Святого Миколая.

Фото без опису