Снігурівська міська об'єднана територіальна громада
Миколаївська область

ПІЖАМНА ВЕЧІРКА ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ В ЗДО № 3

Дата: 19.12.2019 15:00

Зима дуже багата на свята, але відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – день Святого Миколая. Що може бути краще, ніж в садочку зібратись усім разом з улюбленими друзями, вихователями на справжню піжамну вечірку та вдало повеселитись в своїх комфортних піжамках?

19 грудня в закладі дошкільної освіти №3 «Ромашка» в стилі піжамної вечірки пройшло свято  Миколая.

Діти залюбки переглядали казкову виставу «В гостях у казки», яку підготували педагогічні працівники нашого садочку: Тімуш І.І., Ігнатченко Н.В., Бєлогубова С.В., Себестьянська К.О., Штуль О.С., Лисиця Т.М.

Всі отримали від свята масу позитивних емоцій та дізналися, що Святий Миколай приходить тільки до вихованих та чемних діточок. Свято вийшло цікаве, веселе та дуже значуще для дітей.

Весело лікує уся дітвора, піжамна вечірка пройшла на УРА!!!

К. БОНДАРЕНКО, вихователь-методист ЗДО №3 м. Снігурівка