Про скликання V позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання

Дата: 13.12.2019 09:31

Фото без опису

20 грудня 2019 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради по вул. Жовтнева, 124 в м. Снігурівка відбудеться пленарне засідання V позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

• Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2024 роки.
  • Про затвердження заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  • Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» у Снігурівській міській об?єднаній територіальній громаді на 2020 – 2024 роки.
  • Про затвердження заходів по виконанню Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» у Снігурівській міській об?єднаній територіальній громаді на 2020 рік.
  • Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  • Про бюджет Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
  • Про погодження списання непридатного для використання за цільовим призначенням комунального майна Кобзарцівської територіальної громади у складі сіл Кобзарці та Новопавлівське.
  • Про погодження списання непридатного для використання за цільовим призначенням комунального майна Тамаринської територіальної громади у складі сіл Тамарине та Безіменне.
  • Про прийняття зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району в особі Снігурівської районної ради до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради бюджетних установ, закладів та майна, зміну засновників, найменувань та затвердження в новій редакції їх Статутів.
  • Про прийняття до комунальної власності Снігурівської міської ОТГ в особі Снігурівської міської ради Снігурівського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «ЖУРАВЛИК», зміну його засновника, найменування та затвердження в новій редакції Положення про нього.
  • Про прийняття у комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради індивідуально визначеного майна, що перебуває у власності територіальних громад сіл та селищ в особі сільських рад, що приєдналися до Снігурівської міської ради.
  • Про прийняття у комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради закладів освіти, зміну їх засновників, найменувань та затвердження в новій редакції їх Статутів.
  • Про прийняття у комунальну власність Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Снігурівської міської ради комунальних підприємств, зміну їх засновників, найменувань та затвердження в новій редакції їх Статутів.
  • Про зміну засновників сільських виборчих комісій.
  • Про затвердження кошторисної документації на ремонтні роботи в приміщеннях Центру надання адміністративних послуг.
  • Про затвердження Порядку визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.
  • Різне.